Hoshizaku

Opis forum


#1 2009-11-06 15:29:20

Yakuso&Musashi Miyamoto

Gość

Anime

tutaj opisujemy anime które nam się podobają nie tylko naruto może ja zaczne anime które mi się bardzo spodobało to Code Geass jest to gatunek mecha opowiada on o studencie który prowadzi ruchem oporu japonii ponieważ japonia sostała podbita przez wielką brytanie a maszyny które tam występują to tzw "Rycerze mroku" i odziwo tam nie ma tak jak w większości anime że bohater jest super mocny wręcz na odwrót tam bohater to typowy shikamaru z 1 serii nauuto słaby ale ma muzg dlatego jest on strategiem a czu udało mu się podbić japonię to zobaczycie sami jak obejrzycie

 

#2 2009-11-06 18:15:56

dragoner2070

Gość

Re: Anime

Mi się bardzo podoba Hellsing, Devil May Cry, Bleach.
1.Hellsing zajmuje się likwidacją wampirów, które żyją między ludźmi. Na czele jej stoi Integra Farburke Wingates Hellsing, dziedziczka arystokratycznego rodu. Doradcą i służącym Integry jest wampir Alucard, który zajmuje się najtrudniejszymi zadaniami. Oprócz wielokrotnie kopiowanego w innych produkcjach motywu walki ludzi z wampirami, Hellsing porusza również dużo głębsze zagadnienia, jak np. istota człowieczeństwa. Trzynastoodcinkowa seria anime, luźno powiązana z mangą, opowiada tylko jeden jej wątek (Alucard i Alexander Anderson). Manga rozwija ten wątek, oraz opowiada dużo szerszą historię, organizacji Millenium, która prowadzi do III Wojny światowej i ataku nazistów na Londyn
2.Dante nadal prowadzi swoje przedsiębiorstwo, "Devil May Cry", tkwiące w nieustannym debecie.
Akcja anime dzieje się po wydarzeniach z Devil May Cry 3 i Devil May Cry, ponieważ bohaterkami, które w miarę regularnie ukazują się w anime, są Trish i Lady. Pojawiają się dwie nowe postaci - Morrison, agent Dantego, oraz Patty Lowell, osierocona dziewczynka.
    * Dante - pół demon, pół człowiek, ze słabością do pizzy i lodów truskawkowych. Zajmuje się wszystkim, co nadnaturalne i dziwne, jednak nadal nie może wyjść z długów.
    * Trish - demon stworzony przez Mundusa na podobieństwo matki Dantego. Pracuje na własny rachunek, chociaż Dante nieraz napomykał o wspólnym prowadzeniu biznesu.
    * Lady - łowczyni demonów, potomkini kapłanki, której krwi Sparda użył do zamknięcia bram między światem ludzi i demonów. Nie może się doczekać, kiedy Dante zwróci jej pieniądze.
    * Patty - sierota, dziedziczka wielkiego majątku. Bogactwa okazały się zmyślone, zaś dziewczynka zamieszkała z Dantem, wbrew jego woli.
    * Morrison - stały bywalec "Devil May Cry", pomaga Dantemu(głównie sprząta).
3.W Bleach akcja anime ma miejsce w fikcyjnym, podtokijskim mieście, Karakura. Opowiada o przygodach 15-letniego ucznia, obdarzonego zdolnościami percepcji duchowej, Kurosakiego Ichigo i jego towarzyszki, Kuchiki Rukii, która pewnego dnia pojawia się w jego życiu. Zaskoczona faktem, iż Ichigo potrafi ją dostrzec, co dla przeciętnego śmiertelnika jest niemożliwe, tłumaczy, że jest shinigami (bogiem śmierci) i ściga złe istoty zwane Hollow (z ang. Pusty). Kurosaki nie wierzy w jej opowieść, dopóki chwilę później jego dom nie zostaje zaatakowany przez jednego z Hollow. Rukia, starając się obronić jego rodzinę zostaje ranna, i przekazuje Ichigo swoją moc, w wyniku czego staje się on zastępczym Shinigami. W ten sposób rozpoczyna się przygoda Rukii z Ichigo. Początkowowo fabuła skupia się przede wszystkim na stopniowym wprowadzaniu i przedstawianiu głównych bohaterów, a także zapoznaniu widza z realiami świata. Rukia, nie mogąc wrócić do Soul Society z powodu utraty własnej mocy, decyduje się pozostać w ciągłym kontakcie z chłopcem. W tym celu podszywa się pod uczennicę z jego klasy. Jako stworzenie duchowe żaden shinigami nie posiada materialnej powłoki, przez co zostaje zmuszona do posłużenia się sztucznym ciałem

                                                                     SORRY ZA TAKI DŁUGI POST

 

#3 2009-11-06 19:17:59

Hinata Hyuga

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Anime

Mnie ze wszystkich Anime jakie oglądałam podoba mi się Naruto

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ritualclan.pun.pl www.thfacpoznan.pun.pl www.aka.pun.pl www.commando80.pun.pl www.kotletzkreta.pun.pl